Boşanma süreci her iki taraf içinde oldukça sıkıntılı bir süreç olmaktadır ne yazık ki. Özellikle çiftler boşanma şartları konusunda bir anlaşma sağlamayı başaramamışlar ise ya da çiftlerden biri boşanmaya karşı çıkıyor ise boşanmak çok daha sıkıntılı olmaktadır. Her iki tarafı da maddi ve manevi olarak zorlayan bir süreç olan boşanma sürecini en sağlıklı ve rahat bir şekilde atlatabilmek için bu konuda uzman avukatlardan danışmanlık ve hukuk hizmetleri almak yapılabilecek en doğru hareket olmaktadır.

Boşanma Avukatı Ankara

Ankara şehrinde uzun yıllardır müşterilerine avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermekte olan avukatlık büromuz boşanma avukatı Ankara konusunda da sizlere uzman bir şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Eğer evliliğinizi bitirmeye kesin olarak karar verdiyseniz boşanma avukatı Ankara hizmetleri veren ofisimizi ziyaret edebilir ve avukatlarımızdan boşanma sürecinizi nasıl tamamlamanız gerektiğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Boşanma alanında uzman olan avukatlarımız sizden konuyu detaylı bir şekilde dinleyecek ve gereken adımları, bilmeniz gereken size anlatacaklardır.

Türk Medeni Kanunu’na göre evliliklerde kusurlu olan taraf boşanmak için dava açamamaktadır. Bu nedenle özellikle çekişmeli bir boşanma yaşıyorsanız ve karşı taraf kusurlu ise boşanma istemiyle boşanma avukatı Ankara hizmetimizden yararlanarak dava açabilirsiniz. Nafaka veya tazminat gibi talepleriniz varsa, ortak çocuğunuz bulunuyorsa ve çocuğunuzun velayetini istiyorsanız, evliliğiniz süresinde edindiğiniz gayrimenkul ve menkullerin paylaşımını anlaşarak yapamadıysanız boşanma avukatı Ankara avukatlarımız karşı tarafın kusurlarının ispatlanmasında ve davanın sizin istediğiniz şekilde sonuçlanması konusunda hizmet vereceklerdir. Gereken belgeler toplanarak mahkemeye karşı tarafın kusurunun ispatlanması için delil olarak sunulacak ayrıca tanıklar dinlenecek ve hakim sunulan belgelerle ve tanıkların ifadeleri doğrultusunda bir karar verecektir. Bu nedenle boşanma davalarında gerekli olan tüm belgelerin itinayla hazırlanması ve yapılan savunma büyük bir önem teşkil etmektedir. Boşanma avukatı Ankara hizmetlerimiz ile maddi ve manevi olarak oldukça sıkıntılı bir süreç olan boşanma sürecinizi en sağlıklı ve en rahat şekilde atlatabilir, haklarınızı sizin yerinize savunmamızı sağlayabilirsiniz. Ofisimize telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabilir ve randevu alarak avukatlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz.

Ankara Boşanma Avukatı

Ankara boşanma avukatı,boşanma avukatı ankara,ankarada boşanma avukatı,ankarada en iyi boşanma avukatı gibi kelimeler arama motorlarında sıklıkla aratılan kelimelerdir. Bunun sebebinin müvekkillerin duydukları hadiseler nedeniyle en iyi avukatı bulma arzuları olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çoğu zaman çekişmeli boşanma davaları,nafaka,velayet gibi ek davalar gerektirdiği için müvekkiller en deneyimli ve tecrübeli avukatı bulmaya çalışmaktadırlar. Gerçekten de Ankara çok fazla boşanma davasının görüldüğü bir ilimizdir. Ve boşanma davaları,gerek anlaşmalı olsun gerek çekişmeli olsun mutlaka deneyim gerektirir.
FAYDALI SİTELER

Ankarada açacağınız boşanma davası anlaşmalı mı yoksa çekişmeli mi olacak?

Açacağınız dava çekişmeli mi anlaşmalı boşanma mı olacak? Velayet meselesi,nafaka meselesi ve mal paylaşımı gibi meselelerde karar kıldınız mı? Zorlu geçebilme ihtimali olan bir çekişmeli boşanma davasına psikolojik olarak hazır mısınız?