Ülkemizde özellikle son dönemlerde boşanma oranlarında oldukça büyük bir oranda artış meydana gelmektedir. Çiftler artık yürütemedikleri evlilikleri sonlandırmak ve yeni bir hayata başlamak için boşanma davası açmaktadırlar. Boşanma süreci taraflar birbirleriyle bir anlaşma sağlamış dahi olsalar maddi ve manevi olarak oldukça yıpratıcı bir süreç olmaktadır. Bu nedenle boşanmaya karar veren çiftler alanında uzman ünlü boşanma avukatı ile birlikte gereken adımları atarak bu süreci en sağlıklı şekilde atlatmalıdırlar.

Ünlü Boşanma Avukatı

Müşterilerine uzun yıllardır kaliteli bir danışmanlık ve avukatlık hizmetleri veren firmamız bünyesinde bulunan ünlü boşanma avukatı seçenekleri ile müvekkillerine boşanma sürecini olabilecek en rahat şekilde geçirebilmeleri imkanını sağlamaktadır. Boşanma kararınızı kesin olarak verdiyseniz, dilekçenizin hazırlanması, anlaşma şartlarının belirlenmesi ve boşanma işlemlerinin tamamlanması gibi tüm adımları firmamızda bulunan ünlü boşanma avukatı ile birlikte gerçekleştirebilir, boşanmanızın resmi olarak en kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer anlaşmalı olarak boşanıyorsanız ünlü boşanma avukatı ile birlikte her iki tarafında çıkarları göz önünde tutularak bir anlaşma hazırlayabilirsiniz. Talep ediliyorsa tazminat ve nafaka miktarları belirlenir, ortak bir çocuğunuz varsa velayetinin kimde kalacağı kesinleştirilir, evliliğiniz süresinde edinilmiş gayrimenkul ve menkullerin paylaşımı yapılır ve anlaşma imzalanarak aile mahkemelerine gereken başvurular yapılır. Hakiminde yapılan anlaşmayı onaylaması durumunda boşanmanız resmi olarak gerçekleştirilir.

Eşinizle boşanma konusunda bir anlaşma sağlayamadıysanız bu konuda uzman ünlü boşanma avukatı ile birlikte çalışarak anlaşma şartlarının sizin lehinize belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Gereken belgelerin toplanması, karşı tarafın kusurunun ispatlanması gibi detaylı durumlar ünlü boşanma avukatı tarafından büyük bir özenle yapılır ve avukatın davaya başarılı bir şekilde hazırlanması sayesinde boşanma isteğiniz sizin arzu ettiğiniz şekilde sonuçlanır. Eğer bir tazminat veya nafaka talebiniz varsa karşı tarafın mali durumu ispat edilmeli ve talep edilen tazminat ya da nafakanın miktarı bu mali duruma göre ve karşı tarafın kusurunun boyutuna göre belirlenmelidir.

Oldukça sıkıntılı olan boşanma sürecinizi bu konuda uzman bir avukatla oldukça sağlıklı bir şekilde atlatabilir, toplanan belgeler ve dinlenen tanıklarla davanın sizin lehinize sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

One Response to Ünlü Boşanma Avukatı

Ankara Boşanma Avukatı

Ankara boşanma avukatı,boşanma avukatı ankara,ankarada boşanma avukatı,ankarada en iyi boşanma avukatı gibi kelimeler arama motorlarında sıklıkla aratılan kelimelerdir. Bunun sebebinin müvekkillerin duydukları hadiseler nedeniyle en iyi avukatı bulma arzuları olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çoğu zaman çekişmeli boşanma davaları,nafaka,velayet gibi ek davalar gerektirdiği için müvekkiller en deneyimli ve tecrübeli avukatı bulmaya çalışmaktadırlar. Gerçekten de Ankara çok fazla boşanma davasının görüldüğü bir ilimizdir. Ve boşanma davaları,gerek anlaşmalı olsun gerek çekişmeli olsun mutlaka deneyim gerektirir.
FAYDALI SİTELER

Ankarada açacağınız boşanma davası anlaşmalı mı yoksa çekişmeli mi olacak?

Açacağınız dava çekişmeli mi anlaşmalı boşanma mı olacak? Velayet meselesi,nafaka meselesi ve mal paylaşımı gibi meselelerde karar kıldınız mı? Zorlu geçebilme ihtimali olan bir çekişmeli boşanma davasına psikolojik olarak hazır mısınız?